Afiş Fiyatları

Afiş Fiyatları

  • Ebat
    Kağıt

  • Verilen Fiyatlar 130gr Parlak Kuşe İçin Geçerlidir.
  • Afiş/Poster Üretim Süremiz 2 İş Günüdür.
  • Fiyatlara Tasarım Dahil Değildir.
  • Anlaşmalı Kargo İle Karşı Ödemeli Gönderilmektedir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

afiş baskısı yaparken nelere dikkat edilir, afiş fiyatları neye göre belirlenir, tüm bu sorular için yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

Afiş Baskısı Nerelerde Kullanılır

Bir markanın kendisini tanıtmak için kullanabileceği en iyi baskı türlerinden birisi afiş baskısıdır. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilecek olan afiş, reklam konusunda en iyi destek veren ürünlerden birisidir. Afiş aracılığıyla bir marka, bir firma ya da şirket verdiği hizmetleri anlatıp yaptığı yenilikler hakkında en hızlı şekilde bilgi verebilir. Afiş Fiyatları oldukça uygun olması ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Kendini tanıtmanın en kısa ve en etkili yollarından birisi olan afişlerin hazırlanması konusunda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Afiş Fiyatları İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tasarım afiş hazırlanması konusundaki en önemli noktadır. Afişin ilk bakışta dikkat çekip, kısa ve etkileyici yoldan hizmet ve ürünleri anlatması gerekir. Etkileyici olması en önemli noktadır. O yüzden afişlerin yaratıcı ve özgün bir şekilde tasarlanması büyük bir önem taşır. Afişte anlatmak istediğinizi çok kısa bir yoldan dikkat çekecek bir şekilde anlatmalısınız.

Kullanacağınız yazı slogan gibi olmalıdır. Ayrıca çok uzak bir noktadan bile fark edilebilecek büyüklükte bir fontta yazılmalıdır. Afişte eğer bir görsel kullanılacaksa çözünürlük diğer önemli noktadır. Bilindiği gibi çözünürlük kalitesi ne denli yüksekse afişinizdeki görseller o kadar etkileyici olacaktır. Kısacası sizi tanıtacak olan afişin tasarımı, fontu ve görselleri itinayla hazırlanmalı ve güzel görünmelidir. İlk bakışta dikkat çekmeli ve gören herkesi etkilemelidir. Söylemek istediğiniz konuyu da kısa ve net bir şekilde ifade edebilmelidir.

Afiş Basımı İşletmenize Neler Kazandırır?

Afiş en kısa yoldan işletmenizi tanıtma aracıdır. Göze çarpacak bir yere asılmış ve göze çarpacak şekilde hazırlanmış bir afiş çok kısa bir süre içerisinde çok fazla kişi tarafından görülebilir. Bir anda pek çok kişinin dikkati çekebilirsiniz. Çarpıcı görsellerle özenle hazırlanmış bir afiş önemli bir reklam aracıdır. Reklam ve tanıtımın büyük bir önem kazandığı günümüzde, yaratıcı ve özgün bir afiş işletmeniz için oldukça önemli bir tanıtım yoludur.

Afiş Baskısı Çeşitleri

Reklam afişleri, sosyal afişler ve kültürel afişler olmak üzere üç çeşit afiş vardır. Bir markanın ürün ve hizmetlerini anlatmak için hazırlattığı afişlere reklam afişleri denir. Sosyal afişler ise herhangi önemli bir konuda insanlara bilgi vermek için hazırlanır. Sosyal afişler, genellikle kamu spotu hizmeti görür. Tiyatro, sinema, festival gibi kültürel etkinlikleri tanıtmak amacıyla hazırlanan afişlere de kültürel afişler denir. Bunun dışında afişler asılacakları yere göre de ikiye ayrılır. İç ve dış mekan afişleri olarak ayrılan afişlerde kullanılacak olan malzemeler ve afişin boyutları farklılaşır. Dış mekanda kullanılacak olan afişin kağıt yerine daha dayanıklı bir malzemeden yapılması gerekir. Her türlü hava koşuluna dayanıklı olan bir malzemeden yapılmalıdır. Bez afiş, branda baskı ya da vinil baskı dış mekanda kullanılabilecek olan afiş türleridir. Asılacakları mekana göre afiş boyutları değişir.

Tüm bu türler afiş fiyatları konusunda doğrudan etkendir. Ayrıca hangi baskı yönteminin kullanılacağı afiş sayısına göre belirlenir. Afiş siparişi verirken asılacak olan mekan, boyut ve adede göre nasıl bir baskı yöntemi kullanacağına karar verilir. Siz gerekli olan bilgileri verdikten sonra istediğiniz özellikte bir afiş hazırlanabilir.

Afiş Baskısında Kullanılan Yöntemler

Eğer az sayıda afiş basılacaksa maliyet açısından dijital baskı yöntemi önerilir. Sayı yüksek olduğunda ise ofset baskı yöntemi kullanılır. Dijital baskı ofset baskının kalitesini yakalayamaz, ama az sayıda afiş hazırlandığında bu yöntemin kullanılması daha uygundur. Ofset baskı da ekonomik ve kaliteli bir baskı yöntemidir. En iyi sonucu yakalamak için genel olarak ofset baskı yöntemi kullanılır. Bu baskıda her türlü resim ve yazı çok net ve iyi bir şekilde görülebilir. Dijital baskı da sadece üç renk kullanılırken, ofset baskı da dört renk kullanılır. Ofset baskı yönteminde afişin basılması konusunda sorun yaşanmaması için kullanılacak olan materyal kağıt üzerine yerleştirilir. Bu yöntem de maliyeti düşüren yöntemlerden birisidir. İnce kuşe kağıt afiş basımında en çok kullanılan kağıtlar arasındadır. Asılacak olan mekan ve afiş hazırlatmak isteyen firmanın isteklerine bağlı olarak bir afiş 300×500 mm’den 700×1000 mm boyutlarına kadar değişen ebatlarda hazırlanabilir. Özel olarak hazırlanan bazı afişler bu boyutları da aşabilir.

Afiş Basımı Sırasında Uygulanacak İşlemler

Özellikle dış mekanlarda kullanılacak olan afişlerin daha uzun bir süre dayanması ve hiç solmaması için laminasyon ve UV lak gibi uygulamalar yapılabilir. Varak baskı ve gofre gibi uygulamalar ise afişlerde yer alan özel işçilikler arasındadır. Afiş hazırlatmak istediğinizde kullanılacak kağıt, gramaj, adet, ebat ve renk konusundaki isteklerinizi ve özel olarak uygulanmasını istediğiniz işçilikleri belirtmelisiniz. Daha sonra hazırladığınız materyali online olarak gönderebilirsiniz. Kullanılacak olan materyalin ve hazırlanan dosyanın afiş formatına uygun olması önemlidir. Afişinizin etkili olması için öncelikle tasarımının ve kullanılacak olan yazı ve görsellerin etkili olması gerekir.

Uzun yıllardır bu alanda deneyimli olan firmamız bu konuda en iyi hizmeti vermektedir. Afişinizin baskısı ne kadar iyi yapılırsa etkileyiciliği de o derece artar. O yüzden bizim gibi bu alanda uzmanlaşmış bir firmayla çalışmanız işletmeniz için en iyi sonucu almanızı sağlar. Yüksek baskı kalitesiyle istediğiniz boyutta ve istediğiniz malzemeyle en iyi afişleri sizin için hazırlayabiliriz. Afişiniz konusundaki özel istekleriniz firmamız tarafından itinayla yerine getirilir. Bu konuda daha fazla bilgi almak ve özel bir fiyat teklifi için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. İstediğiniz her konuda bilgi alabilir ve bütün ayrıntıları özel olarak hazırlatabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini hedefleyen ve kaliteden ödün vermeyen firmamızla çalışırsanız, işletmenizin tanıtımında çok önemli bir rol oynayan çok etkileyici bir afiş bastırabilirsiniz.

Afiş Fiyatları Özel Nasıl Öğrenebilirim

Eğer özel bir ebat da çalışmanız var ise, afiş fiyatları ( poster fiyatları ) için aşağıdaki bilgileri bize göndermeniz, hızlı dönüş almanızı sağlayacaktır.

  • Afiş adeti
  • Afişin ebatı
  • Kullanılacak malzemenin gramajı

bu bilgileri bize eksiksiz göndermeniz halinde tarafınıza en kısa sürede mail veya telefon ile dönüş sağlanacaktır.

Diğer reklam ürünleri olan, broşür basımı ve el ilanı baskısı ürün gruplarını da inceleyerek, ihtiyacınıza yönelik ürüne karar verebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.