El İlanı Fiyatları

El İlanı Fiyatları

 • tek yön çalışmaların ebatları fireli çıkmaktadır (örn: 15x21 çalışma için, tek yön baskı 14x19 olarak çıkmaktadır.)

  Ebat
  Baskı Yönü

  Tek yönler 105gr'dır.

  Kağıt Gramajı

 • Verilen fiyatlar 130gr parlak kuşe için geçerlidir.
 • CMYK (renkli) baskıdır.
 • Fiyatlara tasarım dahil değildir.
 • Anlaşmalı Kargo İle Karşı Ödemeli Gönderilmektedir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

El ilanı fiyatları nı öğrenmeden önce, El ilanı Nedir, Neden tercih edilmelidir onu inceleyelim; Markaların ve çeşitli firmaların satış oranlarını arttırabilmesi için çok fazla kitleye ismini duyurması gerekiyor. Ürünlerin kısa yoldan tanıtılması ve yüksek reklam maliyeti çıkarmadan geniş insan kitlelerine ulaşabilmenin en kestirme yollarından biri olan el ilanı farklı çeşitleri ile hazırlanabiliyor.

Eğer hedef kitleniz içerisinde bulunan insanlar vermek istediğiniz mesaj ya da bilgi kısa ise el ilanlarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Arkalı önlü hazırlanabilen el ilanları tasarımları müşteri isteğine göre tek taraflı da hazırlanabiliyor. Ancak el ilanı hazırlama konusunda tasarımın vektörel ve baskı kalitesinin oldukça yüksek olması gerekiyor.

El ilanı basımı firmanızın ya da insanlara duyurmak istediğiniz markaya özgü net ve kısa bilgiler içeren el ilanları baskıları ile bulunduğunuz çevrede çok daha kısa sürede tanınma şansını elde edebilirsiniz. İnsanlara karmaşık ya da izlemekten sıkılacakları bir reklam kampanyası düzenlemek yerine bilgiye kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak olan el ilanı çok daha kesin sonuç almanızı sağlayacaktır.

Reklam yolu ile satışını arttırmak ve iş yeri bilinirliğini arttırmak için el ilanları en iyi satış stratejileri göz önünde bulundurularak hazırlanmalıdır.

El ilanı yanında magnet gibi çok tercih edilen diğer bir ürün grubumuzu da inceleyebilir ister özel ebat magnet ister normal standart oval kesim magnet için de uygun fiyalara alabilirsiniz.

El İlanı Fiyatları Öncesi Nasıl Hazırlanmalı

El ilanı basımı öncesi mutlaka kapsamlı bir araştırma süreci gerekiyor. İlana ihtiyacı olan firma hangi alanda hizmet veriyor, ulaşmak istediği kitlenin alması gereken mesaj nedir, firma yetkililerinin ilanda olmasını istedikleri özel bir bilgi var mı, iletişim bilgilerinin detayları bir el ilanı basımı hazırlık aşamasında göz önünde bulundurulması gereken bilgilerdir.

İlanı hazırlayacak olan firmanın müşterisi olan firma yetkilisi ile sürekli olarak iletişim halinde olması da dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Hedef kitlenize veya Firmanın istediği mesajların detaylı bir şekilde yazıya dökülmesi ve en kısa haliyle insanların bilgisine sunulabilmesi son derece önemlidir.

İnsanlar bir el ilanına bir kere baktıkları taktirde verilmek istenen mesajı ilk bakışta alabilmeli ve bu mesajında insanların aklında kalabilmesi önemli bir detaydır. Uzun, karmaşık ve yazım hataları ile dolu kalitesiz el ilanlarının firmaya faydadan çok zararı olduğu söylenebilir. Firmalar el ilanı baskısı nın daha ekonomik olduğu için tercih ettikleri gibi insanlara ulaşmada en pratik reklam aracı olması nedeniyle de tercih ediyorlar.

Hazırlarken akılda kalıcı bir çalışma hazırlamalı, logo ve firma bilgilerine üzerinde yer vermeniz gerekmektedir. Özenli hazırlanan bir çalışma elden ele dolaşıp sizin reklamızı yapabileceğini unutmamalısınız. Bunun için dizayn kısmına büyük emek ve zaman ayırmalısınız.

Türkiye nin belki de bir çok kesimine ulaşacak el ilanı çalışmanız için kurumsal kimliğinizi yansıtan bir çalışmada hazırlayabilirsiniz. magnet kartvizit vs çalışmalarınızdan esintiler kullanabilirsiniz.

El İlanı Baskısı Ebatları Nasıl Olmalı

Firma mesajlarının ilanlara en iyi şekilde yansıtılması kadar bu ilanların boyutlarının da gereken ölçüde olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Belli boyutları olmasa da firmaların mesajını açık ve net iletecek ölçülerin tercih edilmesi önemlidir. baskısı aşamasında daha çok A5 boyutu kullanılıyor. Ancak verilecek mesajın içeriği, reklamın etkileme gücü gibi konularda bu boyutu etkileyen diğer unsurlar arasında bulunuyor.

A4 ve A6 (bu ebat a4 ün 4 de biri boyutunda magnet ölçüsünün yaklaşık 2 katı civarındadır) da kullanılabilecek olan boyutlar arasında yer alıyor. A5 el ilanları iki taraflı olarak hazırlanan ilanlar için ideal bir boyuttur. ( A6, A5 ve A4 de şuan sitemizde kampanya bulunmaktadır) Genellikle en çok tercih edilen ebat ise a5 boydur.

Adet olarak genelde A5 boy için 5.000 ve 10.000 adet kullanılır iken, A4 boy için genelde 1.000 – 2.000 adet tercih edilmektedir.

Not: Burada belirtilen Tüm ebatlar ve adet doğrudan fiyatı etkilemektedir.

El İlanı Baskı Kalitesinin Önemi

El ilanı baskısı için sizlere sunulan hizmetlerde ilk önce baskı kalitesi, kullanılan boyaların markası oldukça önemlidir. Baskının kaliteli olabilmesi için kağıt seçimine de özen gösterilmesi gerekiyor. Kağıdın ağırlığı ( el ilanı kağıt gramajları 90gr kuşe kağıt, 115gr kuşe kağıt, 130gr kuşe kağıt, 150gr kuşe kağıt, 170gr kuşe kağıt, 200gr kuşe kağıt, 250gr kuşe kağıt, 300gr kuşe kağıt ve 350gr kuşe kağıt olarak değişmektedir)  ve boyutu basıma uygun olması gerekiyor.

Kağıt seçimini tamamen sektörünüze göre belirlemeniz gerekmektedir, bazı sektörlerde 130gr tercih edilirken bazı sektörlerde daha kalın bir kağıt gramajı tercih edilebilir. Not: burada dikkat etmeniz gereken nokta ise, adet kısmıdır. kağıt gramajınız ne kadar yüksek olur ise fiyatta o oranda yükselecektir. bundan dolayı adet ve gramaj seçiminize özen göstermelisiniz.

Renk konusunda herhangi bir kısıtlamama olmamak ile birlikte Renkli olarak baskı en çok tercih edilen ofset baskı yöntemidir. Bu sayede etkili bir pazarlama da yapmış olup tanıtım konusunda daha az bütçeler harcayarak daha farklı ürünler için bütçe ayırabilirsiniz. Örn: magnet , katalog el i lanı broşür vs.

Firmanızın tanınırlığını arttırması için her ayrıntıya önem veriyoruz ve sizin isteklerinizi de bu süreçte göz ardı etmiyoruz. En uygun ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilir ve örnek işlerimizi yakından inceleyebilirsiniz. Firmamız ekonomik fiyat politikasına uygun hareket ederek taksit li ödeme seçenekleri ile kaliteli hizmet vermektedir. ilk siparişinize özel indirimler için mutlaka mail ile irtibata geçebilirsiniz.

El İlanı Fiyatları İçin Nasıl Özel Teklif Alabilirim ?

Aşağıdaki bilgileri mail olarak tarafımıza göndermeniz halinde, en hızlı şekilde fiyatlar çıkartılıp tarafınıza mail olarak dönüş sağlanacaktır.

 • Yaptıracağınız el ilanı ebatı
 • Yaptıracağınız el ilanı adeti
 • El ilanının Kağıt Gramajı
 • El İlanında Selefon Olup Olmadığı
 • El İlanı basımında Kırım Olup Olmadığı
 • Acele Baskı Olacak İse Ne Zamana İhtiyacınız Olduğu

bu bilgileri haricindeki özel işleriniz için ise telefon veya mail üzerinden bilgiler alabilirsiniz.

El İlanı Baskı Fiyatını inceledikten sonra Broşür Fiyatı kısmına da bakabilir, ihtiyacınıza yönelik ürünü en doğru şekilde karar verebilirsiniz.

Sipariş geçmek için, baskıya hazır olan grafik dosyanızı mail olarak bize mail olarak gönderebilir, online matbaa avantajlarından sizde faydalanabilirsiniz. Dilerseniz taksi yapma imkanımızda bulunmaktadır. Taksit yapılan işlerde komisyon ücreti müşteriye aittir. Taksit istemeniz halinde müşteri temsilcimize önceden belirtmeniz halinde tarafınıza ödeme yapabilmeniz için link gönderilecektir.

Not: tüm işlemlerimizde kargo karşı ödemeli olarak gönderim sağlanmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz mng kargo ile tarafınıza en hızlı şekilde gönderim sağlanacaktır. Fiyatlara kdv dahil değildir. ürün hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. online matbaa olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Not: Grafik çalışması hazır olmayan işlerde ek ücret talep edilmektedir. Sipariş için öncelik ile ödemesini ve gerekli tasarım bilgilerini göndermeniz gerekmektedir. Tasarım hazır değil ise, kısa bir görüşmeden sonra, tasarım için bilgiler alarak ek ücret karşılığında ister tek yüz ister çift yüz olarak çalışma hazırlayarak türkiye nin her yerine kargo ile gönderim yapabilmekteyiz.

Ek bilgi

Ebat

A5, A4, 10x21cm

Adet

1000, 2000, 4000, 5000

Baskı Yönü

Tek Yön, Çift Yön

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.