Hakkımızda

BİZİM HİKAYEMİZ

Matbaa sektörü içerisinde yer alan firmamız modern hizmet içeriği ile müşterilerin ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılıyor. İşletmelerin kurumsal bir imaj oluşturabilmesi için gerekli olan reklam çalışmalarında başarı sağlayabilmeleri adına gerekli olan tüm hizmet kurumsal bir alt yapı ile sağlanıyor. Matbaa sektörü içerisinde geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile hizmet verilmekte olup işletmelerin en iyi baskı kalitesine ulaşmalarına olanak sağlanıyor. Özellikle baskı kalitesinin yüksek olması hedef kitleniz üzerinde etki bırakmanıza yardımcı olur. Bunun bilincinde olan firmamız en yeni makine parkuru ile sektöre katkı sağlıyor. Teknolojik alt yapıyı etkili bir şekilde kullanarak istenilen ürünler kısa süre içerisinde hazırlanarak teslim ediliyor.

Profesyonel Çalışma Kadrosu

Bünyemizde yer alan tüm personel kendi alanında uzman kişilerden oluşur. Buda işleyişin daha hızlı ve güvenilir olmasına olanak sağlıyor. Kartvizit ürününden katalog basımına kadar titiz bir çalışma yürüten profesyonel ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz matbaa hizmet içeriği konusunda size yardımcı oluyor ve zamandan kazanç sağlamanıza imkan veriyor.

Teknolojik Donanıma Sahip Makine Parkuru

Bünyemizde yer alan tüm makineler teknolojik donanıma sahiptir. Bu sayede işleyiş hızı artarak istediğiniz ürüne kısa sürede ulaşmanıza olanak sağlanır. Renklerin canlılığı ve baskı kalitesinin profesyonel olması firma prestijinize de katkı sağlar. Gelişimlere açık olan firmamız en yeni teknolojik gelişmeleri de bünyesinde barındırarak hizmetini sürdürüyor.

Müşteri Memnuniyet İlkesi

Firmamız yaptığı tüm çalışmalarda müşterilerini önemsiyor ve onları memnun edebilmek adına çalışmalar hassasiyet ile yürütülmektedir.

Zamanında Teslimat İlkesi

Sektör içerisinde başarılı çalışma grafiğine sahip firmamız zamanında teslimat ilkesine uygun hareket ederek işletmelere destek sunuyor. İstenen hizmet içeriği analiz edilerek basım süresi belirlenir ve bu süre içerisinde en iyi sonucu almanıza olanak sağlanır.

Ekonomik fiyat politikasını benimseyen firmamız ödeme kolaylıkları ile işlem yapmanıza imkan veriyor. Sizde sunduğumuz tüm hizmet içeriğinden en iyi şekilde yararlanarak kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Kurumsal müşteri hizmetlerimiz baskı işleri konusunda size yardımcı oluyor ve aklınızdaki tüm soruları cevaplıyor, Hemen telefon veya mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Zamanında Kargo

Tüm kargolarımız anlaşmalı olduğumuz MNG Kargosu ile karşı ödemeli olarak gönderilmektedir.

%100 Güvenli Ödeme

İster kredi kartı ile online isterseniz de havale/eft ödeme seçenekleri ile güvenli ödenin keyfini çıkartın.

Destek

Mesai saatleri içerisinde mail, telefon veya whatsapp üzerinden anında destek alabilirsiniz.

HAPPY CLIENTS

MESUT SEZGİN

MESUT SEZGİNSATIN ALMA SORUMLUSU

Acil bir katalog baskı işimiz için kendilerine ulaştık, fuar zamanı olduğundan dolayı yetişmemesinden korkuyorduk fakat ellerinden geleni yaparak 2 günde katalog baskısını yapıp teslim ettiler. Hızınız, kaliteniz ve uygun fiyatlarınız için teşekkürler.

Fatih Karakuş

Fatih KarakuşYÖNETİCİ

Tüm kurumsal işlerimizi gözümüz kapalı teslim ettiğimiz bir firma, hiç bir sorun yaşatmadan her zaman zamanından önce ve kaliteli bir şekilde teslim ettikleri için teşekkür ediyorum.

0
+
MÜŞTERİ
0
+
EKİP
0
24
DESTEK
0
+
TÜKETİLEN KAHVE
0
%
OLUMLU YORUM