MK 11 Metal Kalem

  • Ürün Cinsi
    Baskı Rengi
    Baskı Yönü
    Ürün Gövde Rengi

  • Kalem baskı üretim süremiz 7 iş günüdür.
  • Tasarım desteği ücretsizdir.
  • Kargo ücreti müşteriye aittir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

Metal tükenmez kalem ilk kullanılmaya başlandığı senelerden itibaren halen tercih edilmektedir. Yazı ihtiyacının sürekli olması bunun en önemli faktörüdür. Sıradan bir tükenmez kalem ve metal tükenmez kalem arasındaki farklar fazla değildir. İç kısımdaki mekanizma aynı olmakla birlikte dış yüzeyinde metal bölme vardır. Ayrıca kıyas yaptığımız kaleme göre metal tükenmez kalem oldukça dayanıklı kullanılacaktır. Fiyat anlamın da maliyeti biraz daha yüksektir. Fakat dış tasarım ve sağlamlık anlamın da bu farkın kapatılması da mümkündür.

Promosyon Ürünlerin Adresi Metal Tükenmez Kalem

Promosyon ürünler çeşitli ürün ve hizmetlerin tanıtımı için kullanılır. Çeşitli şirketler, kişiler ürünlerini hedefledikleri kitlelere dağıtma işlemi olarak da tanımlanabilir. Ürünün kullanımı yönündeki artı özellikleri nedeniyle metal tükenmez kalem promosyon ürünler kategorisinde en revaçta seçeneklerden bir tanesidir. Sadece hedef kitle değil başka insanlar tarafından da kullanılan üründür. Bu nedenle metal kalem işlevini son derece mükemmel olarak yerine getirmesi gerekir ki kullanım süresi de uzun olması lazımdır.

Metal tükenmez kalem sayısız sektör firması tarafından tercih edilen ve ücretsiz dağıtılan promosyon üründür. Şehirler de bazı etkinlikler, fuar alanları yer alır ve çeşitli işletmeler, bankalar bu baskılı metal kalem gibi ürünleri gelen kişilere dağıtımını yapar. Belediye, muhtarlık seçim çalışmaları için sıklıkla metal kalem dağıtımı yapılmaktadır. El ilanı alan bir kişi okur, göz gezdirir ve kısa süre sonra ilanı çöpe atar. Ama kalemi alan bir kişi bunu yapmaz ve mutlaka kullanacaktır.

Dijital imza gibi teknolojiler gelmesine rağmen kalemi her zaman hayatımız da tutmaya devam ediyoruz. Ceket iç cebi, ev, ofis kısacası yazmaya olan ihtiyacımız her zaman devamlılık göstermektedir.

Promosyon Metal Tükenmez Kalem Faydaları Nelerdir?

Yaygın olarak promosyon metal kalem kullanım alanı firmalar ve çeşitli kişilerin faaliyetlerine yönelik özel baskılı kalemi hediye olarak seçmesidir. Kalemin görünen dış alanın da firmanın logosu, iletişime dair bilgiler, firma adı gibi ayrıntılar yer alır.

Metal kalem dış yüzeyindeki bahsettiğimiz metal bölüm olmasından dolayı dikkat çekici ve uzunca bir süre kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu sayede insanlar da kullanırken veya başkasına hediye ederken tanıtıma aracılık etmektedir. İçerisindeki mürekkep bitmeden çöpe atılamaz. Bu nedenle göz önünde durmaya devam eden bir kalem çeşidi olacaktır. Kaliteli matbaa tercihinde bulunmanız durumun da kalemi ilk alan hedef kitle haricinde onun da yakın arkadaş çevresi ve daha fazlasına kalemin erişme durumu var ve müşteri, tanıtım olarak size geri dönüşü olacaktır.

Promosyon Metal Tükenmez Kalem Neden Tercih Edilmelidir?

Mürekkebin hızlıca tükenmemesi, kolayca kırılma gibi problemlerin olmamasından dolayı kalem elden ele dolaşacaktır. Yeni bir müşteriyi kazanabilmek için harcama yapacağınız giderlere kıyasla daha ekonomik ve geri dönüşü yüksek olabilir. Dayanıklı ürünü müşterinize, hedef kitlenize ulaştırdıktan sonra uzunca bir süre göz önünde duracak kalem ile sizinle devamlı hatırlatıcı anlamın da çalışma aşamasına da geçmiş olursunuz.

Sizlere yeni müşteri olabilecek kişilere metal kalem dağıtımı yaparak kazançlarınızı yükseltebilmek için önünüz de fırsat olabilir. Özellikle firmalar fuar etkinliklerin de müşterilere promosyon ürünü verir. Eve geldiklerin de aile, iş, dostları gibi bu ürünleri mutlaka görecektir. Bu sayede tanıtımın ulaştığı kişi sayısı giderek artacak ve hatta kaliteli ürün oluşturulur ise çanta ve iç cebin de sürekli taşıyacaktır.

Hedef kitlenizin yüzünü güldürmek ve firmanıza bağlamak için promosyon ürünleri tercih edebilirsiniz. Belki küçük bir hediye fakat metal kalem hayal ettiğinizden bile fazla kişiye erişim imkanı sağlayabilir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.