Piramit Takvim Fiyatları

Piramit Takvim Fiyatları

 • Ebat
  Taşıyıcı
  Yapraklar

 • Piramit takvimi üretim süremiz (karton taşıyıcı için 7 iş günü, sert taşıyıcı için ise 10 iş günüdür.)
 • 13 yaprak baskılı fiyatlardır
 • Özel baskılı (kendi tasarımınız basılmaktadır)
 • Fiyatlara tasarım dahil değildir. (Tasarım ücreti 250 TL + KDV'dir.)
 • Yapraklar 170gr kuşe, Karton taşıyıcı 350gr amerikan bristol, Sert taşıyıcı 1.8mm mukavva sıvama
 • Kargo ücreti müşteriye aittir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

Ofislerde ya da evlerde çalışma masalarında en fazla gereksinim duyulan ve bu sebeple kullanımı fazla olan masa takvimleri kullanan kişinin zamanını iyi ayarlamasını sağlar. Masa takvimleri sayesinde kişiler kendilerince önemli olan günleri unutmazlar. Piramit takvimleri her yaştan kişinin işine yarayacak potansiyele sahiptir. Öğrenciler için sınav tarihleri, sunum zamanları ya da sevdiklerinin doğum günleri takvimde işaretlenerek unutulmasının önüne geçilir. Piramit Takvim Fiyatları ‘nı etkileyen bir çok unsur bulunmaktadır, bunlara geçmeden önce bilmeniz gerekenler;

İş yerlerinde de senet ödemeleri, müşteri görüşmeleri ya da önemli toplantılar masa takvimleri sayesinde her an akılda tutulur. Hem unutmanın önüne geçen masa takvimleri hem de kişinin kendisini önemli günden önce ayarlamasına yardımcı olur. Kaç gün kaldığı devamlı görüldüğünden gerekli hazırlıklar yapılır. Bilgisayar ve akıllı cep telefonları kullanılmaya başlandıktan sonra masa takvimlerine gerek kalmadığı şeklindeki düşünce yanlıştır. Telefonlarda ya da bilgisayarda özellikle bakmak gerekirken masa takvimi devamlı göz önünde durur.

Spiralli Piramit Masa Takvimi

Spiralli Piramit masa takvimleri üçgen görünümdedir. Takvim yaprakları ana gövdenin sonuna kadar inmez. Takoz denilen en alt bölgede firmanın ismi, logosu ya da diğer bilgileri için boşluk bırakılır. (Özel baskılı olanlarda, istenildiği taktirde bu kısım uzatılabilmektedir) Firma bu kısmı boş bırakabileceği gibi istediği bir şekil ya da yazının basılmasını da talep edebilir. Üst bölgesinde spiral vardır. 12 ayı gösteren ayrı yapraklar spirale geçirilir. Ay sonunda yaprak spiral yardımı ile ters çevrilir ve alttan yeni aya ait yaprak çıkar. Aylar arasında ya da yıl sonunda sadece görsellerin yer aldığı yapraklar da bulunabilir. Bunların değişik tasarımları vardır. Atatürk, Dünya şehirleri, İstanbul gibi hazır temaların yanında istek üzerine farklı temalar da takvimlerde işlenebilir.

Üçgen Piramit Masa Takvimi

Masa üzerinde üçgen piramit şeklinde görüntü sağlar. Ayrı ayrı yapraklar içermez. Önlü ve arkalı olmak üzere iki bölümden oluşur. Tek sayfa olduğu için spiral içermez. Bölümlerde 6 ay bulunur. Sayfanın tamamı ay ve gün bilgileri ile kaplı olmaz. Sayfada ölçülü bir şekilde sol kısma yakın şekilde firma ile ilgili not ya da bilgiler bulunabilir. Bunun tasarımı serbesttir. Daha çok yatay üretilmekle birlikte dikey modelleri de vardır.

Piramit Takvim Fiyatları İçin Takvim Ölçüleri

Piramit Takvim Fiyatları ölçülerine göre değişmektedir. Üçgen piramit masa takvimi en çok tercih edilen ölçüleri 19x16cm, 21x17cm, 23x17cm, 16×16,5cm, 16x19cm, 12x19cm ebatlarıdır.

Yaprakları standart 170 gr Kuşe, Taşıyıcı ise 350 gr Amerikan Bristol olarak basılmaktadır.

Üçgen Piramit Masa Takvimi Özellikleri

Piramit Masa takvimleri kişilerin en çok göz temasına geçtiği materyallerdendir. Özellikle gününün büyük çoğunluğunu masasında geçiren kişiler günde birçok kez masa takvimine bakmaktadır. Masa takvimi üzerinde gün işaretlemeleri de olabilir. Bazı durumlarda masa takvimleri kişilerin vazgeçilmezi olmaktadır. Ayrıca işyerlerinde kullanıldığında müşterilerin ya da misafirlerin de görme açısında olmaktadır. Böylelikle masa takvimindeki görseller onların da dikkatini çekmektedir. Bu sebeple üçgen piramit masa takvimleri promosyon ürün olarak da kullanılmaktadır. Takvimin tasarımının güzel olması sonucu hediye alan kişiler takvimi masalarında bulundurmakta ve etkin şekilde kullanmaktadır. Böylelikle takvim üzerindeki firma logosu ve iletişim bilgileri hem çalışanlar hem de ofise gelenler tarafından görülmektedir.

Üçgen Piramit Masa Takvimi Seçilirken Dikkat Edilecek Hususlar

Üçgen piramit masa takvimi siparişi vermeden önce ölçüleri belirlenmelidir. Ölçüleri doğrudan Piramit Takvim Fiyatları nı etkilemektedir. Hem şirket logosu hem de takvim yer alacak şekilde uygun ölçü belirlenmelidir. Takvimin dağıtılacağı kişilerin çalışma şartları da dikkate alınmalıdır. Örneğin çalışma alanları dar ve küçük masalarda çalışmak zorunda olan kişilere dağıtılması için seçilecek olan masa takvimleri küçük boyutlu olmalıdır. Masa takvimi seçilirken firmanın logosu ve iletişim bilgilerini en uygun şekilde yerleştirilecek bir tasarım kullanılmalıdır. Masa takviminde logo; ay ve günlerin önüne geçmemelidir. Bu durum kişilerin bu masa takvimini kullanmamasına sebep olabilir. Aynı gerekçe ile masalarda kullanılması hoş görülmeyecek renklerde masa takvimi tercih edilmemelidir. Masa takviminin kartonunun ve metin baskılarının üst kalitede olması gerekir. Cansız, etkisiz bir görüntüye sahip masa takvimini hiç kimse masasında bulundurmak istemeyecektir.

Piramit Takvim Fiyatları ve Sipariş Süreci

Firmalar üçgen piramit masa takvimi ve spiralli masa takvimi için ücret ödemektedirler. Firmanın marka bilinirliği amacı güdülmektedir. Özensiz ve orantısız basılmış bir piramit takvimi hem firmanın marka prestijine zarar verecek hem de hiç kimse kullanmayacağından gereksiz para harcanmış olacaktır. Bu nedenle promosyon sipariş vermeden önce iyi araştırma yapmak gerekecektir. piramit takvimi tasarımı yapıldıktan sonra daha önce yapılan ürünlerden numune talep edilmelidir. Numune verilmesi mümkün değilse en azından bilgisayar ortamında prototipi istenilmelidir. Masa takviminin karton kalitesi ve yazı kalitesi üst düzey seçilmelidir. Bastırılacak adet sayısına göre fiyatlar sorularak hangi adedin daha avantajlı olduğu hesaplanmalıdır. İnternet ortamında verilecek siparişler için ödeme imkânları, ücretsiz kargo fırsatları ve teslimatın ne kadar süreceği gibi hususlar düşünülmeli ve ona göre alışveriş yapılmalıdır.

 • Üçgen piramit takvimi siparişi verilirken boyutuna karar verilmelidir.
 • Seçilecek taşıyıcının, karton mu yoksa sert taşıyıcı olup olmadığı seçilmeli.
 • Kaç adet bastırılacağı kararlaştırılmalıdır.

Firmamız en büyük matbaa firmalarından birisidir. Etiket, katalog, el ilanı, karton çanta, küp bloknot, tutkallı bloknot gibi promosyon ürünlerinde isim yapmış olan firmamızda binlerce farklı çeşit ürün bulunmaktadır. Tasarım uzmanları, özel paketleme ekibi, müşteri temsilcileri ve çözüm ortakları ile beraber firmamız müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Piramit Takvim Fiyatları sitemizde güncel olarak yer verilmiştir, sitemizde bulunan ürünler hazır tasarımlara sadece taşıyıcısına baskı yapılacak şekildedir. Eğer kendi dizayn ve görselleriniz var ise, Özel Piramit Takvim Fiyatları için mail atabilirsiniz, Mail atmak için şu bilgileri göndermeniz yeterli;

 • Ebat
 • Adet
 • Taşıyıcının kalınlığı (sert,karton)

Müşterilerin talebi üzerine numune vermekten çekinmeyen firmamız güvenceli hizmet vermektedir. Firmamız nezdinden hazır temalar bulunmakla beraber, firmanızın özel tasarımları da baskıya alınabilmektedir. Siz de kaliteli ve şık görünümde masa takvimleri hediye etmek istiyorsanız firmamızı tercih ediniz.

Ek bilgi

Ebat

16,5×15,5cm, 15,5x20cm, 13x20cm, 19x17cm, 21x19cm, 24x19cm

Taşıyıcı

Karton Taşıyıcı, Sert Taşıyıcı

Adet

250, 500, 1000

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.