PK 08 Plastik Kalem

  • Ürün Cinsi
    Baskı Rengi
    Baskı Yönü
    Ürün Gövde Rengi

  • Kalem baskı üretim süremiz 7 iş günüdür.
  • Tasarım desteği ücretsizdir.
  • Kargo ücreti müşteriye aittir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

Kalem, ana kullanma amacı yazı yazmaktır. Dolma, kurşun ya da plastik tükenmez kalem olsun birçok çeşidi mevcuttur. Örneğin, plastik tükenmez kalem işleme mekanizmasını tanıyalım. Kalemin ucunda, iç hazne de boru bulunur ve uç kısma yakın demir bilye yerleştirilmiştir. Bu sayede mürekkebin aktarımını sağlar. Pek çok farklı renkler de kullanılabilir.

Plastik Tükenmez Kalem Nedir? Kullanım Amacı Nedir?

Baskı ürünlerine ait ürünler son derece artmıştır. Özellikle pazarlama aracı olarak baskı ürünlerine rağbet vardır. Baskılı kalem, ilan ve pek çok farklı alternatifler firmanın tanıtım, pazarlama aşamasın da itibarını artırabilecek promosyon ürünlerdir.

Plastik kalem ürün tanıtımı konusun da sıklıkla dağıtımı yapılan ürünler grubun da yer alır. Bu ortamın oluşmasının ana nedeni fiyatın ekonomik olmasından dolayı çok sayıda dağıtımı yapılmasın da saklıdır. Kıyas yapacak olursak Kalem fiyatları oldukça ekonomiktir. Örneğin, metal tükenmez kalemlere göre fiyatı oldukça ekonomik olup, ana nedeni de plastikten üretiminin yapılmasıdır.

Kalem sayısız alan da, hizmet içerisin de promosyon olarak dağıtımı mümkündür. Firma için potansiyel müşteriler vardır ve onlara dağıtım yapılarak, yeni müşterileri firmaya kazandırmak ayrıca çalışanlara dağıtımı yapılarak iş motivasyonlarını artırmak da vardır. Hediye olarak dağıtılacak bir ürün ile birden fazla dönüşüm alma şansınız olabilir.

Plastik Tükenmez Kalem Dağıtımı Kimler İçin Uygundur?

Kalem ihtiyaç anında herkes tarafından kullanılan, pratik bir üründür. Dağıtım alanın da firmanıza yönelik geri dönüşleri, hedef kitlenizi hesaba katarak nerede olacağına karar vermelisiniz. İlanlar kadar ucuz olmadığı için insanların yoğun olduğu bölgeler de dağıtım yapmaktansa fuar alanların da, sizinle iletişime geçen kişilere, müşterilerinize dağıtımı yapmak daha mantıklıdır.

Promosyon kalemler için en sıklıkla kullanım sağlandığı bölgeler çeşitli dağıtım ve kurumsal hizmet firmaları, ilaç, eczane, otel, bankalar gibi yer almaktadır. Plastik tükenmez kalem promosyon ürünü olarak yazdığımız firmalar da dağıtımı  yapılmasındaki en büyük etken hedef müşteri kitlesinin son derece uygun olmasından dolayıdır.

Plastik Tükenmez Kalem Basımı Nasıl Yapılır?

Promosyon ürün basım aşaması, pahalı olacağı düşüncesi ile kişileri korkutabilir. Fakat böyle düşünmenize asla gerek yoktur. Tasarım süreci yapıldıktan sonra matbaa olarak da doğru bir firmayı tercih etmeniz ile gayet güzel ve ekonomik sonuçlar elde edebilirsiniz. Kalem üzerinde eklenmesini istediğiniz logo, iletişim, şirket, adres gibi bilgilere titizlikle karar vermelisiniz. Çok fazla bilginin yer alması kalemi kullanmanın önün de engel oluşturabilir.

Logonuz var ise kalem üzerin de olmalı ve sadece en gerekli bilgileri tercih edin. Herkesin logosu olmayabilir ve plastik tükenmez kalem tasarımın da şirket, unvan ismi, web sitesi gibi bilgiler de yer alması uygundur.

Plastik kalem tasarımı ön plana çıkartmak istiyorsanız sadelik kavramından yararlanabilirsiniz. Fazla ayrıntı olursa görüntüyü bozar. Fazlaca yazı eklenirse yazı boyutları oldukça küçülür. Kesinlikle vektörel logo kullanın.

Kalem basım sayısı; seçim yapacağınız kalemin sayısına, kalitesine göre değişiklik gösterir. Zira fiyatı etkileyen kavramlardır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.