Acele Kartvizit Fiyatları

Acele Kartvizit Fiyatları

 • Ürün Cinsi
  Baskı Yönü
  Selefon
  Kesim

 • Ortalama üretim süresi 2 saattir.
 • Yoğunluğa göre baskı süresinde değişiklik olabilir.
 • Saat 10:00'a kadar geçilen siparişler gün içerisinde kargo veya ofisimizden teslim alınabilir (Anlaşmalı Kargo İle Karşı Ödemeli Gönderilmektedir.)
 • Fiyatlara tasarım dahil değildir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

Acele kartvizit fiyatları ve bu kartların çeşitleri neye göre belirlenir, ne kadar sürede en erken alabiliriz, tüm bilgiler için yazımızın tamamını okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Acele Kartvizit Basımı Nedir?

Kartvizit kişilerin ve firmaların logo ve iletişim bilgilerinin basıldığı tanıtım kartlarıdır. Acele kartvizit ise kişi ya da firmanın acil kartvizit ihtiyacının kısa sürede giderilmesi anlamına gelir. Kartvizit baskısı yapan firmalar oldukça kısa bir sürede kartvizit ihtiyacına cevap verdiklerini belirterek acele kartvizit baskısı yapıyoruz bilgisini sunarlar. Acil olarak kartvizite ihtiyacı olan kişi ya da firmalar bu baskı firmalarına başvurarak kısa sürede kartvizit baskısı yaptırırlar. Acele kartvizit bastırmadan önce kartın üzerinde yer alacak bilgiler en iyi şekilde tasarlanmalıdır. Acil olan kartvizit kaliteli ve etkili olmalıdır.

Acele Kartvizit Ölçüleri

Acele kartvizit basımı gerçekleştiren baskı firmalarının bazıları acele kartvizitte tek ölçü uyguladıklarını belirtir. Bazı firmalar ise istenilen ölçüde baskı yapılabileceğini belirtir. Kartvizit için standart ölçü 5,4*8,6 cm. ölçüsüdür. Zira cüzdanlarda bulunan kart yerleştirme bölümüne kartın tam oturması ve kişilerin kartı sürekli yanında taşıyabilmeleri için standart ölçü doğru bir seçim olacaktır.

Acil Kartvizit Baskısı Çeşitleri

Kartvizitler meslek grubuna ve kişilerin isteklerine bağlı olarak farklı şekillerde basılır. Acele kartvizit çeşitleri şunlardır:

 • Standart acele kartvizit,
 • Sıvama acele kartvizit,
 • Kabartmalı acele kartvizit

Tüm bu çeşitler acele kartvizit fiyatları konusunda doğrudan etkendir.

Bazı baskı firmaları kartvizit acele olarak basılacağında yalnızca standart kartvizit basabileceklerini belirtir. Bazıları ise istenilen kartvizit çeşidinin basılabileceğini bildirir. Kartvizit çeşitleri arasında en çok tercih edilen standart acele kartvizit maliyet olarak da diğer modellere göre çok daha uygundur. Standart kartvizit kuşe veya Bristol kağıt üzerine tek yönlü baskı olarak logo ve iletişim bilgilerinin basıldığı kartvizit çeşididir. Kabartmalı acele kartvizitte kişilerin isteklerine göre kartvizitin istenilen yerlerinde kabartma ayrıntısı uygulanır. Sıvama acele kartvizit ise iki kâğıdın birbirine yapıştırılarak elde edilen çok daha kalın ve dayanıklı kartvizit çeşididir. Kişilerin ve firmaların isteklerine uygun olarak kartvizit basım şekli uygulanır.

Acele Kartvizit Basımının İşletmenize Yararları

Kartvizit işletmelerin iletişim bilgilerini sunmaları için en etkili ve kolay yöntemdir. Kartvizit üzerine basılan logo, amblem, marka adı ve slogan gibi tanıtım bilgileri işletmenin akılda kalmasını ve tercih edilmesini sağlayan bir pazarlama tekniğidir. İşletmelerin prestiji ve saygınlığı için kartvizit kullanımı önemlidir. Acele kartvizit özellikle yeni müşteri anlamında çok önemlidir. Yeni bir müşteri ile görüşme yapıldığında ilk talebi kartvizit olacaktır. İşletmenin olumsuz cevabı müşteride güvensizlik oluşturarak iş kaybına sebep olur. Bu nedenle işletmelerin her zaman kartvizitlerinin olması mühimdir. Kartviziti kalmayan işletme acele kartvizit basımı ile müşteri kaybını önleyebilir.

Acele Kartvizit Baskısı Etkili Nasıl Hazırlanmalı

Acele kartvizit yaptıracağınızda acil olması sebebiyle bazı ayrıntılara dikkat etmemeniz kartvizitin etkisini ve işletmenize dönüşünü olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle acele kartvizit yaptıracağınız zaman daha önceden kullandığınız belirli bir kartvizitiniz yoksa etkili bir tasarım hazırlayabilmek için internetten hazır kartvizit şablonlarını inceleyerek daha kolay karar verebilirsiniz. Kartvizit üzerine uygulanacak logo ve iletişim bilgileri sade ve açık bir dille yazılmalı ve güven duygusu vermelidir. Meslek grubunuza ve sektörünüze uygun bir kartvizit olmasında fayda vardır. Firmanızı en iyi şekilde ifade eden bir kartvizit olmalıdır. Renk ve baskı olarak dikkat çekici ve etkileyici olmalıdır. Kartvizit renkleri logo ve marka ile uyumlu tarzda basılmalıdır. Acele kartvizitte tüm bu özellikleri taşıyan ve işletmenizi ifade edecek özelliklerde olması gerekir.

Acele Kartvizit Baskı Aşaması

Acele kartvizit basımı öncesinde bazı hususlara dikkat ederek sizin için en uygun kartviziti bastırmanız gerekir. Acele kartvizit basımı öncesi şu hususlara dikkat etmelisiniz:

 • Acele kartvizit üzerinde yer alacak detayları iyi belirlemelisiniz,
 • Kartviziti acil olarak bastırabilmek için bir tasarımcıdan yardım alabilir veya bizim ile iletişime geçerek tasarım yaptırabilirsiniz.
 • Acele kartvizit üzerine basılacak logo, amblem, marka adı ve slogan gibi unsurların boyutuna net olarak karar vermelisiniz,
 • Hazırladığınız tasarımı Pdf,Corel,Ai dosyası olarak hazırlamalısınız ki internet aracılığı ile bizlere gönderirken çözünürlük konusunda bir sorun yaşanmasın.
 • Acele kartvizitin malzemesine, modeline ve kesimine kesin olarak karar vererek belirlemelisiniz.

Tüm bu ön hazırlığı yaptıktan sonra acele kartvizit basımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Acele kartvizit çok hızlı bir şekilde sunulacağı için yüksek fiyat istenebilir. En uygun kartvizit fiyatı için mutlaka firmamızdan teklif almalısınız.

Acele Kartvizit Basımı Sonrası Ekstra İşçilik

Acele kartvizit basımı sonrası ekstra bir işçilik ile tüm kartvizitler tek tek incelenerek herhangi bir hata ve yanlışlık olmaması için kontrolü gerçekleştirilir. Kart üzerindeki logo ve marka adı düzgün yerleşmiş mi, iletişim bilgileri okunaklı ve doğru mu, renk ve desen bozukluğu var mı özenle incelenir. Acele kartvizit kusursuz bir şekilde firmaya sunulur.

Özel Acele Kartvizit Fiyatları Nasıl Alınır

Acele kartvizit hızlı basım istenildiği için yüksek fiyatlar istenebilir. Özel fiyat teklifi almak için;

 • Kartvizit adeti
 • Kartvizit Türü (parlak selefon, mat selefon, tuale vs)

gibi bilgileri eksiksiz göndermeniz halinde acele kartvizit fiyatları en kısa sürede tarafınıza gönderilecektir. En kaliteli acele kartvizit hizmetini en uygun fiyat ile bizden alabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile en iyi hizmeti sunuyoruz.

Ekonomik kartvizit fiyatlarımızı da inceleyerek ihtiyacınıza yönelik ürünü seçebilirsiniz.

Ek bilgi

Ürün Cinsi

250gr Amerikan Bristol (Parlak Selefon), 350gr Mat Kuşe (Mat Selefon)

Kesim

Düz

Adet

100, 250, 500, 1000

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.