Amerikan Servis Fiyatları

Amerikan Servis Fiyatları

  • Ürün Cinsi
    Renk

  • Amerikan servis baskı süremiz 2 iş günüdür.
  • Fiyatlara tasarım dahil değildir.
  • Anlaşmalı Kargo İle Karşı Ödemeli Gönderilmektedir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

Öncellikle Amerikan Servis nedir? Ne için kullanılır? Buradan başlamakta fayda var. Amerikan servis özellikle gıda sektöründe restaurant işletmeciliğinde  kullanılan servis düzeni için gerekli bir baskı malzemesidir. Sadece servis düzeni  için değil aynı zamanda bir reklam aracı olarak da görülmektedir. Peki amerikan servis fiyatları konusunda neler dikkat edilmeli bunları inceleyelim.

Amerikan Servis Fiyatları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Amerikan servis saklanacak bir ambalaj ve reklam malzemesi değildir. Daha çok kullan at olarak değerlendirilmektedir. Genellikle kalın ve sert kağıt değil de daha çok 1.hamur veya kraft kağıt tercih edilmektedir. Kullan at olduğu için daha çok hızlı yemek servisinin olduğu fast food restaurant zincirleri tarafından tercih edilmektedir. Amerikan servislerinde kullanılan boya oldukça önemlidir çünkü yiyecekler Amerikan servise temas edebilir o yüzden boya da zararlı içerik olmaması özen gösterilir.

Amerikan Servis Ebatı ve Kağıt Kalitesi Nasıl Olmalı

Amerikan servis ürünleri genellikle müşterinin tercihlerine göre şekillenmektedir ama bir standart olarak 30*40cm tercih edilmektedir. Bu ölçüyü daha çok alakart restaurantları tercih ederken hızlı yeme içme sektöründe daha küçük ölçüler kullanılmaktadır.Genellikle 1.hamur veya kuşe kağıt kullanılmaktadır. Ayrıca tekrar kullanma imkanı olmayan bu ürün düşük maliyetli olması istenmektedir.

Amerikan Servis Basımı ve Sonrası

Diğer baskı ürünlerinde olduğu gibi hemen hemen aynı aşama izlenmektedir. Öncellikle tasarım kağıt formlara aktarılır daha sonra kesim işlemine geçilir ve eşit parçalara bölünür. Kağıt türü olarak kraft, 1.hamur ve kuşe kağıdını tercih etmek size kalmıştır. Adet, kağıt türü gibi etkenler fiyatı belirlemektedir. İstenilse size özel tasarımda yapılabilinir ya da sizin özel tasarımınızla baskıya gidilebilinir.

Amerikan Servisinde Baskı Kalitesi Neden Önemlidir

Amerikan servis baskı kalitesi önemli olmasının iki önemli sebebi vardır. Bunun birincisi markanın imajı belirleyen baskı kalitesinin standartın altında olmalıdır. Her ne kadar kullan at olsa da müşteri ile doğrudan etkileşim halinde  olması ve reklam malzemesi olarak gözülmesi nedeniyle kurum kültürünü temsil ettiği için kalitesi oldukça önem taşır. İkinci sebep yediğiniz ve içtiğiniz ürünlerle ile doğrudan etkileşim halinde olduğu için her hangi bir temasla Amerikan servis ürünlerinin dağılması müşteride uyandıracağı imaj çok da iyi olmaz bu yüzden kullanılan malzeme kalite olmadır. Firmalar baskının kalitesinden kesinlikle ödün vermemelidirler.

Amerikan Servis Fiyatları Firmanıza Özel Nasıl Alabilirsiniz?

Fiyatı belirleyen en önemli unsur ürünün kalitesidir. Kağıdın kalınlığı, inceliği, kağıdın türü,adet gibi unsurlar fiyatı etkileyen diğer önemli etkenlerdir.  Ama işletmelerin gözünde kullan at bir malzeme olduğu için hedef düşük maliyettir. Bununla ilgili olarak bizi takip etmeye devam edin ve talepleriniz doğrultusunda fiyat teklifinizi alınız.

Alternatif ürün grubumuz olan el ilanı baskısı veya cepli dosya fiyatlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Ek bilgi

Ebat

A3 (420x297mm)

Adet

5000

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.