Cepli Dosya Fiyatları

Cepli Dosya Fiyatları

 • Yapıştırma cepli üründür.

  Ebat
  Kağıt

  iç sayfalara baskı dahil değildir

  Baskı
  Selefon

  Resimli işlerde kabartma yerine kısmi lak yapılmaktadır.

  Lak

 • Cepli dosya üretim süremiz 4-5 iş günüdür.
 • Fiyatlara tasarım dahil değildir.
 • Anlaşmalı Kargo İle Karşı Ödemeli Gönderilmektedir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

Cepli Dosya Fiyatları neye göre belirlenir, Firmam için nasıl fiyat teklifi alabilirim diye düşünüyorsanız, bu içeriği sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Rekabetli iş dünyası içerisinde firmaların kurumsal kimliğini yansıtan ve profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayan bir araçtır. Promosyon için oldukça etkili olan Sunum Dosyaları şirket çalışanlarının sözleşme, evrak, sunum materyalleri gibi dokümanları taşımaları için kullanılır. Üzerine şirket logo, marka ve kimlik baskılarınızı yaptırdığınızda işlerinizi yaparken kurumsal imajınızı da beraberinizde taşımış olursunuz.

SUNUM DOSYASI BASKI ÇEŞİTLERİ NELERDİR

Promosyon için oldukça önemli olan sunum dosyaları, Toplantı ve görüşmelerinizde firma reklamınızı da yapmış olursunuz. isminden de anlaşılacağı gibi birden fazla bölümü bulunan bir dosyadır. Cepli dosya baskı çeşitleri:

 • Klasik ,
 • Çift cepli
 • Cebi yan tarafta olan
 • Körüklü
 • Amerikan Bristol
 • Özel kesimli dosyalar gibi çeşitleri vardır.

Bu özelliklerin hepsi cepli dosya fiyatları konusunda direk etkilemektedir. bunların dışındaki sunum dosyası modelleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

CEPLİ DOSYA ÖLÇÜLERİ

Cepli dosya ölçüleri için ürünler: A4 kâğıdın rahat sığacağı ölçü birimi 21,6 cm x 31,6 cm ‘dir. Bu standart dosyanın ebatıdır. Aynı zamanda özel kesimli şablonumuzun ebatı ise: 21,8 cm x 30,5 cm’dir. Cepli dosyalar firmaların istekleri doğrultusunda ebatları farklı olabilmektedir. Kağıt gramajları genelde 250gr amerikan bristol ve 350gr mat kuşe kağıt olarak yapılmaktadır. Promosyon için oldukça etkilidir.

Not: yaptıracağınız adet için teklif isteyebilirsiniz.

CEPLİ DOSYA BASKISI İŞLETMENİZE YARARLARI

Cepli Dosyalar diğer bir adı ile sunum dosyası firmanın isteklerine uygun olarak tasarlanıp hazırlandığından firmayı temsil eden bir belge özelliği taşır. Renkli kaliteli ve şık bir tasarım ile hazırlanan firmanın müşterilerinin gözünde bir prestij kazanmasını sağlar. Baskı öncesi üzerindeki firmaya bilgileri ile tasarım dikkat çekici ve hafızada kalıcı özellikte olduğunda etkili bir reklam aracı olacaktır. İçerisinde sunulacak olan materyallerin düzenli ve organize bir şekilde bulunması firmanın müşterinin gözünde profesyonel ve disiplinli olduğu algısını oluşturur. Bu da firma için müşterilerine karşı bir artı olacaktır. Kusursuz bir tasarım ile hazırlandığında kurumun saygınlığını artıracak ve müşterilerde olumlu bir izlenim bırakacaktır. Promosyon ürünlerinde farklı ve dikkat çekici bir tasarım hafızada kalması için gereklidir.

CEPLİ DOSYA BASIMI EN ETKİLİ NASIL HAZIRLANMALI

Baskı öncesi Cepli dosyalar etkili şekilde hazırlamak için mutlaka bunlara dikkat etmelisiniz;

 • Üzerinde bulunan baskının etkili olması için önlü arkalı her iki yüzüne de baskı yaptırabilirsiniz.
 • Üzerinde kurumunuza ait logo ve iletişim bilgilerinizin mutlaka yer almasına dikkat ediniz.
 • Tasarımlarını inceleyerek kendinize en uygun tasarımı mükemmel bir şekilde hazırlamalısınız.
 • Sade ve etkileyici bir tasarım dosyanın daha çok dikkat çekmesini sağlayacaktır.

CEPLİ DOSYA BASKI AŞAMASI

Promosyon ürünlerinin vazgeçilmesi olan cepli dosyada öncelikle renk ve baskı tasarımı oluşturmanız gerekir. Marka, adres ve telefon bilgileri gibi sizi ifade eden bilgilerin düzenli ve profesyonel bir tasarım ile kapağına baskı yapılması gerekecektir. Dosyanızın kaç cepli olacağı, kapak kalitesi, büyüklüğü gibi tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar düşünerek baskısını yaptırmalısınız. Zira firmanızın prestiji ve iyi bir reklam yapılabilmesi için tasarım önemlidir. Bu konuda internetten faydalanarak örnek cepli dosya tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Yapacağınız tasarım ve seçeceğiniz renkler rakip firmalar ile benzer olmamalıdır. Sade ve dikkat çekici özelliklerde olmalıdır. Tasarımınızı hazırladıktan sonra bu konuda uzman bir matbaa ile anlaşarak cepli dosya baskısı yaptırabilirsiniz. Baskı matbaası en son teknoloji ile çalışan bu alanda tecrübeli ve uzman bir firma olmalıdır. Kaliteli dosya kapağı firmanızın kalite standartlarını yansıtacaktır. Bu nedenle kaliteli malzeme kullanılması mühimdir. Kapak üzerine uygulanacak baskının renk ve parlaklık kalitesi etkili promosyon ve reklam için önemlidir.

CEPLİ DOSYA BASIMI SONRASI EKSTRA İŞÇİLİK

Cepli dosya basımı sonrası ekstra bir işçilik ile firmanın istediği marka, slogan, adres, telefon gibi bilgilerin dosyanın üzerine yapılan baskısı en ince noktasına kadar elden geçirilir. Baskı sonrası işçilik dosyanın mükemmel bir görünümde olması için yapılan bir uygulamadır.

Not: Promosyon ürünler, toplu üretim olduğundan dolayı adet , renk gibi özelliklerde (+ -) %3 %5 fire olabilmektedir.

CEPLİ DOSYA FİYATLARI FİRMAMA ÖZEL NASIL ALABİLİRİM?

Cepli dosya basım fiyatları basılacak dosyanın birçok özelliğine göre değişir.

 • Dosyanızın ebatı
 • Tek mi yoksa çift cep mi olacağı
 • Kapakta parlak mı yoksa mat selefon mu olacağı
 • Kapakta lak olup olmadığı
 • Adet

gibi bilgileri, eksiksiz göndermeniz halinde, en kısa zamanda tarafınıza mail olarak fiyat teklifi gönderilecektir.  En kaliteli ve cazip ödeme avantajları ile ekonomik baskı hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. kargo ile gönderim sağlanabileceği gibi kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimize taksit seçeneği de sunulmaktadır. (anlaşmalı kargo ile karşı ödemeli olarak tüm Türkiye ‘ye gönderim sağlanmaktadır. Taksit olması halinde komisyon müşteriye aittir. Bu konuda değişiklik olabilmektedir. Tüm hakları saklıdır. )

Fiyatlarımız kdv hariç belirtilmiştir. Baskılı ve cep yapıştırma dahil fiyatlardır.

İhtiyacınıza yönelik farklı bir promosyon ürünü arıyorsanız, karton çanta basımı ürün grubumuzu inceleyebilirsiniz.

Ek bilgi

Adet

250, 500, 1000, 2000

Selefon

Parlak, Mat

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.