Organizer Ajanda

Organizer ürünlerin faydalarından bir tanesi zamanı daha verimli kullanmanızı sağlayacak fonksiyonlara sahip olmasıdır. Burada ajandadan ayrılır. Çünkü daha çok not ve bazı bilgilerin alınması için sıklıkla tercih edilir. Organizer ajanda baskısı bu ürünün özelliklerini de taşır. Genelde çizgili olarak organizer ajanda defterleri tasarlanır. Ayrıca daha klasik olarak hitap edebileceğimiz ajanda defter ürünlere kıyasla daha düzen içeren tasarıma sahiptir. İçeriğinde yer alan bazı ögeler, ekstra bölümler, kitap ayracı gibi bazı özellikleri de bulunmaktadır.

Organizer ajanda pek çok firma açısından yeni yılda kullanmaları için müşterilerine dağıtması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Oldukça verimli pazarlama ögesidir. Peki, organizer ajanda basımı için neler yapılıyor? Bilmeniz gerekenler nelerdir?

Organizer Ajanda Kullanmanız İçin Sebepler Nelerdir?

Günümüz teknoloji çağı ama ajanda kullanmayı bırakmıyoruz. Özellikle telefonlar da pek çok notu barındırma özelliği yıllardır var olmasına rağmen böyle yapıyoruz. Fakat bu cihazlar da yazılan notların silinmeyeceğinin bir garantisi yoktur. Hata yaparak silinmesi veya cihaz da bozulma olduğunda ne yapabilirsiniz? Bu nedenle kalem kullanarak not almanın bu tarz aksaklıkları yoktur. Uzun senelerdir bu notlar sizinle beraber olacaktır.

Organizerler her sektördeki kişilerin iş yerleri için veya gündelik hayatta da kullanılabilecek bir üründür. Fakat tek kullanım alanı bu iki kısım değildir. Dilediğiniz gibi kullanmak da elbette serbestsiniz. En sevdiğiniz filmleri, satın alınması gereken eşyaların isimlerini yazabilirsiniz. Kısacası o sizin organizerler ürününüz ve kullanmak tamamen size kalmıştır.

Kişiye özel bir üründür. Ön ve arka kapağı çevirdiğiniz de iç sayfa tasarımlara ait özelleştirmeler yapabilirsiniz. Sayfaların kendinize has olarak şekillendirilmesi mümkündür. Farklı sayfa çeşitleri organizer ajanda da kullanılabilmektedir. Sizin hayal gücünüzün tasarıma aktarılması olarak da ifade edebiliriz.

Organizer Ajanda Daha Düzenli Kararlar Alın

Organizerler ile karmaşıklıktan uzak, daha düzenli bir yaşama not alarak ulaşabilirsiniz. Planladığınız takvime göre ajanda içerisine ertesi günler, haftalar, hatta aylar sonraki notlarınızı alarak hatırlatma işlemini yapabilirsiniz. Yeni yıl için kişisel bir çizelge oluşturulması ve buna bağlı kalınması ile güncel bilgileri tutabilirsiniz. Hemen herkesin hayatın da notlarını tutmak için defterleri olmuştur. Bahsettiğimiz ürün bu özelliklere ek birçok isteklerinize yanıt vermektedir.

Alternatif ürün gruplarımızdan günlük ajanda ve tarihsiz defterleri de inceleyebilirsiniz.

Organizer Ajanda da Unutmamak İçin Not Tutun

Ani gelişen olaylardan sonra yapmak istediklerinizi not tutarak unutmamayı tercih edebilirsiniz. Hafızanıza güvenebilirsiniz ama söz uçar, yazı kalır sözü vardır. Değerli fikirlerinizi not alma yöntemi ile kesinlikle silinmesini, kaybedilmesini önlemek mümkündür.

İşlemlerinizi Sıraya Koyun

Yılın her ayında veya belli döneminde rutin olarak yapmanız gereken işlemler olabilir. Mutlaka unutulmadan hatırlatılması amacıyla gündelik işlerinizi takibini kolaylaştırmak için not almayı ihmal etmeyin. Bazen kendimize fazla güveniriz ve “Ben unutmam” deriz. Ama tam aksine unutunca da iş işten geçmeye başlar. Bazen üzücü gelişme olur ve aklınızdaki tüm bilgiler silinebilir.

Organizer Ajandalar Ürünü Pazarlama Faaliyetleri İçin Kullanın

Müşterilerinize hediye olarak vereceğiniz ve severek kullanacakları organizer ajanda ürünü pazarlama faaliyetleri açısından mutlaka kullanmalısınız. Her yeni yıl da ajandalardaki takvim tarihleri değişir ve eskimiş olur. Bu durumda müşterilerinize organizer ajanda hediye ederek firma isminizin de tanınmasını, prestij açısından doğru adımlar atmış olursunuz. Telefon kalemi kullanarak yazmak ile kalem kullanarak not almak arasında dağlar kadar fark vardır.

Sizlerin dağıtacağı organizerler ürünü çöpe gitmeyecek ve kullanılmaya devam edecekleri için çeşitli iş çalışmaların da müşterileriniz yanlarından ayırmayacaktır. Her kullanım da firma adınızın görülmesi ile hedef kitleniz de dönüşüm alma durumunuz da artmaktadır.

Farklı firmalar da organizer basımı yapılabilmektedir. Bu nedenle tasarımı, rengi, kullanışlılığı göze hoş gelen, çok amaçlı düşünülen ürün oluşturulmasın da size her zaman fayda vardır.

 

 

Bu ürünü sepete eklediniz: