Tarihsiz Defterler

Tarihsiz defterler içeriğinde klasik benzer ürünlere kıyasla takvime ilişkin bilgiler yer almamaktadır. Klasik ajandalar da bu bilgiler o senenin takvim bilgileri göz önüne alınarak yapılırken, bahsettiğimiz ürün içerisinde eklenmez. En büyük faydalarından bir tanesi gün gün şeklinde yazma zorunluluğunun kalmamasıdır.

Bazı kişiler defter sayfalarını sıklıkla kullanmaz ve tarihsiz ajanda defter onlar için oldukça faydalı olacaktır. Tarih bilgileri olmadığından dolayı kendinize özgü olarak çalışma günlerinizi, not almak için daha özgür ve kendinize has kullanım sitili de belirlemeniz mümkündür.

Takvimin bazı dönemlerinde işleriniz de durgunluk olabilir. Bu durum da tarihleri kendiniz oluşturarak sayfaları daha verimli kullanma durumunuz vardır. İşlerin hareketlendiği tarihler de sırası ile boş kalan sayfadan itibaren kullanmaya başlamak gibi düşünün. Sizin belirlediğiniz stil ile alacağınız notlar, hedeflere ulaşılması ve verimlilik artışı gibi bazı konular da yardımcı olabilir.

Firma İçin Tarihsiz Ajanda Basımı İşlemleri

Tarihsiz ajanda defter müşterilerine promosyon anlamında firmaların hediye etmesi amacıyla bir nevi reklam üründür. Kaliteli, işinde ehil matbaa tercihin de bulunmanız ile birlikte daha kısa süre de basım işlemleri de yapılabilmektedir. Matbaa firmasında yer alan cihazlar ve kullandıkları malzemeler dahilinde baskı kalitesi değişmektedir. Bunlara dikkat eder ve tasarım da orijinal olmaya çalışırsanız dikkat çekici bir ürün de oluşturabilirsiniz.

Tarihsiz ajanda defter tasarımı alanında uzman çalışanlar ile grafik tasarım programları kullanılarak yapılır. Matbaalar arasında fark olabilir ama genelde Adobe Illustrator programları tercih edilir. Tasarım yapılma aşamasında ajanda ön ve arka kapaklarının itinalı şekilde çizilme işlemlerinin vektörel olarak tamamlanması durumunda kaliteli ve gösterişli ajanda oluşturulabilir.

Bahsettiğimiz programın haricinde defter, ajanda tasarım işlemlerin de bazı grafikerler Corel Draw tercihinde de bulunabilirler. Bu programları tercih etmelerindeki sebep tarihsiz ajanda defter gibi ürünlere göre tasarıma ilişkin etkin kullanılabiliyor olmasıdır.

Programa ilişkin ajanda içerikleri tamamlanır. Firmanıza özel tasarım oluşturma istekleriniz veya hazır tasarımınız var ise matbaaya göndererek de işlemlerin bazı noktalarının ilerletilmesi mümkündür.

Tarihsiz Defterler Kullanım Faydaları Nelerdir?

Tarihsiz ajanda defter, kullanan kişiye kıyasla klasik bir ajanda ile kıyas yapılacak olur ise daha avantajlı yerleri vardır. Sıklıkla not alarak kullanımı gerektirecek gelişmeler yaşanmıyor ise tarihi sizin yazarak sıradaki boş sayfadan başlayarak devam eder ve daha verimli kullanabilirsiniz. Tarihsiz ajanda defter içeriği tamamen tarih bilgisi içermediği için herhangi istediğiniz tarih ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tarihsiz ajanda defter baskıları tercihinde bulunmanın en büyük artılarından bir tanesi zaman yönetimini daha verimli hale getirmektir. Klasik ajandalar için bazı günler de not alacak işleriniz olmayabilir ve o sayfalar hep boş kalmıştır. Fakat bahsettiğimiz ürün de tarih ve saat bilgilerini sizler ekleyeceğiniz için işlerinizi daha etkin yönetme imkanınız da olacaktır.

Alternatif ürün gruplarından organizer ajanda veya günlük ajanda baskı fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

Tarihsiz ajanda defter ayrıca sıklıkla not alma ihtiyacı olan kişiler için de uygundur. Gün içinde sıklıkla gelişme olabilir. Gün ve tarih ekleyerek, hangi işlemlerin yapılacağını yazarak zaman kontrolü ve planlamayı da atlamamış olursunuz.

Telefonun not kısmına dokunmatik tuşları kullanarak not almak kimine göre kullanışsız olabilir. Yazarak kendisini daha iyi ifade edebilen çok insan vardır. Ayrıca bu tür cihazların radyasyon etkisinden de bir nebze olsun kurtulmuş oluyorsunuz. Bir kalem ve ajandanız ile rahatlıkla istediğiniz şekilde planlarınızı yaparak, ileriye dönük önemli kararlar alabilirsiniz. İlgili gün yaklaştıkça ajandanıza bakar ve o güne yönelik hazırlıklarınıza son şekil verirsiniz.

Tarihsiz defterler kullanım sırasında kararlarınıza büyük ölçüde yön vermiş olacaksınız. Çeşitli anlık gelişmeler olur ve bilgileri aklımız da tutmayı da tercih edebiliriz. Ama not almadan böyle yapınca unutulması gibi sıkıntılar da görülebilir. Önemli bilgi ise ciddi sıkıntılı süreç demektir. Bu nedenle tarihsiz ajanda defter fiyatları açısından sizler için avantajlı seçimler de bulunabilirsiniz. Promosyon ürün dağıtımı ile müşterilerinize güzel bir jest yapabilirsiniz.

 

Bu ürünü sepete eklediniz: