Diplomat Zarf Fiyatları

Diplomat Zarf Fiyatları

 • Ürün Cinsi
  Kağıt
  Baskı Yönü
  Baskı Rengi

 • Diplomat zarf üretim süremiz 3-4 iş günüdür.
 • Tasarım desteği ücretsizdir.
 • Anlaşmalı Kargo İle Karşı Ödemeli Gönderilmektedir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

Diplomat zarfın işletmenize yararları, diplomat zarf fiyatları nasıl çıkartılır, tüm bilgiler yazımızda.

Diplomat Zarf Baskısı Nedir?

Diplomat zarf basımı , firmaların rekabet ortamında kurumsal bir kimlik kazanmak amacıyla şirket içi ve şirket dışı yazışmaların gönderilmesinde kullandıkları zarf çeşididir. Diplomat zarf üzerine firmanın logosu, adres bilgileri ve varsa sloganı basılarak etkili bir prestij kazanması amaçlanır. Firmaların yaptığı yazışmaları diplomat zarf ile göndermeleri bir resmiyet ve kurumsallık kazandırır. Aynı zamanda firma isminin duyulması anlamında etkili bir tanıtım da yapılmış olur.

Diplomat Zarf Fiyatları için Ölçüler

Diplomat zarfı diğer zarflardan ayıran en büyük etkenlerden biri de ölçüleridir. Firmalar kendi tasarımları çerçevesinde özel boyutlar isteyebilir. Fakat etkili ve en uygun diplomat zarf ölçüsü 10,5*24 cm. ölçüsüdür. Bu standart ölçü kurumsal firmalar için etkili bir itibar yaratılmasında etkili olacaktır.

Diplomat Zarf Çeşitleri

Diplomat zarflar firmalar tarafından 4 farklı çeşitte kullanılmaktadır. Diplomat zarf çeşitleri şunlardır:

 • Düz diplomat zarflar: Normal bir zarf üzerine firma logosu ve iletişim bilgilerinin basıldığı zarflardır. Müşterilerine hem klasik hem de yeni trende ayak uyduran bir firma izlenimi verir.
 • Pencereli diplomat zarflar: Daha çok bankaların kullandığı bu diplomat zarf çeşidi içerisindeki bilginin kime ait olduğunun görünmesini sağlayan kullanışlı bir modeldir.
 • Normal tutkallı diplomat zarflar
 • Silikon bantlı diplomat zarflar

diplomat zarf fiyatları direk olarak çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Diplomat Zarf Basımının İşletmenize Yararları

Firmaların iç ve dış yazışmalarını göndermek için kullanacağı diplomat zarf işletmeye kurumsal ve resmi bir itibar kazandırır. Rekabet ortamında firmanın öne çıkmasını ve marka bilinirliğinin armasını sağlar. Diplomat zarf müşteriye kendisi için özenildiği izlenimini vererek müşteri gözünde prestijin artmasını sağlayacaktır. Diplomat zarf baskısı ile yapılan yazışmalar resmi bir hava kazandırarak karşılıklı saygı ve saygınlık artmasını sağlar. Firmalar için saygınlık çok önemli bir etkendir. İşletmeye bir farkındalık katarak müşterinin firmaya bakış açısını olumlu yönde etkiler.

Diplomat Zarf Baskısı Etkili Nasıl Hazırlanmalı

Diplomat zarf tasarımının sade ve etkileyici olması oldukça önemlidir. Diplomat zarf kâğıdı kaliteli bir ürün olmalıdır. Firma logo ve iletişim bilgileri zarf üzerine kaliteli bir baskı ile yapılmalıdır. Baskıda uygulanan renk ve zarf üzerine logo ve bilginin yerleştirilmesi düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Baskı yapılan yazılar okunaklı ve düzgün olmalıdır. Diplomat zarf ölçüleri etkili bir tasarım için önemli bir kriterdir.

Alternatif ürün grubumuz olan torba zarf baskısını da inceleyebilirsiniz.

Diplomat Zarf Baskı Aşaması

Diplomat zarf baskı aşaması öncesi mükemmel bir şekilde tasarlanmalıdır. Zarfın büyüklüğü, rengi, logo ve iletişim bilgilerinin nasıl yerleştirileceği gibi tüm hususlar en doğru şekilde düşünülerek tasarlanmalıdır. Diplomat zarf basımı öncesi örnek şablonlar incelenerek en uygun tarz yakalanabilir. Tasarım tamamlandıktan sonra basım için kaliteli ve güvenli bir baskı firması ile görüşülür. Anlaşma sağlanan baskı firması istenilen sayıda diplomat zarf basımını baskı makineleri ile gerçekleştirilir.

Diplomat Zarf Basımı Sonrası Ekstra İşçilik

Diplomat zarf basımı sonrası ekstra bir işçilik ile tek tek kontrol edilir. Zarf üzerine uygulanan baskıda herhangi bir hata olmaması için tüm zarflar incelenir. Böylece firmaya kusursuz diplomat zarf sunulur.

Diplomat Zarf Fiyatları Nasıl Çıkartılır

Diplomat zarf basımı için gerekli tasarım hazırlandıktan sonra baskıyı gerçekleştirecek firma arayışı başlar. Firmanın kaliteli baskı uygulaması en önemli kriterdir. Bunun yanı sıra fiyat da firmaların bütçeleri açısında büyük öneme sahiptir. Diplomat zarf basım fiyatları kullanılacak kağıt kalitesine, zarfın boyutlarına, uygulanacak baskı kalitesine ve kaç adet basılacağına göre farklılık gösterir. Bu nedenle hazırladığınız tasarım ile baskı firmalarına başvurarak diplomat zarf fiyatı için özel fiyat teklifi vermelerini isteyebilirsiniz. Çağımız teknolojisi internet ile artık baskı işlemleri de internetten yapılabiliyor. Kaliteli ve uygun fiyata diplomat zarf için firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile en kaliteli baskı hizmetlerini sunuyoruz. Diplomat zarf için en iyi hizmeti en uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile bizden alabilirsiniz.

Firmanız için önemli olan diğer bir ürün antetli kağıt basımı grubunu da inceleyebilirsiniz.

Ek bilgi

Renk

Tek Renk, 2 Renk, 3 Renk, CMYK

Adet

500, 1000, 2000, 5000

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.