Küp Bloknot Fiyatları

Küp Bloknot Fiyatları

 • Ebat
  Kapak Kağıt
  Kapak Baskı
  İç Kağıt
  İç Kağıt Baskı Rengi

 • Küp bloknot üretim süremiz 6 iş günüdür.
 • Tasarım desteği ücretsizdir.
 • Anlaşmalı Kargo İle Karşı Ödemeli Gönderilmektedir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

Küp bloknot nasıl hazırlanır, ebatları nelerdir ? küp bloknot fiyatları nasıl çıkartılır, tüm sorular için yazımızın devamını inceleyiniz.

Küp bloknot, her sektörün en temel ofis masası ihtiyacıdır.  Küp bloknotlar ofislerde birçok konuda adeta hayat kurtarıcı öneme sahiptir.  250 ile 800 sayfa arası basılabilen küp bloknotlar promosyon ürünü olarak da çok etkili bir reklam aracıdır. Küp bloknot karton bir yuva içerisinde dağılmadan tutulan belli ölçülerdeki not kâğıtlarından oluşan bir bloknot çeşididir.

Küp Bloknot Fiyatları İşletmenize Yararları

Ofislerde telefonda konuşurken acil bir not alınması gerektiğinde hemen elinizin altında olup ihtiyacınızı giderebilecek bir üründür. Kendinize bir not bırakmak istediğinizde çok pratik çözüm sunar. Ya da herhangi birine bir not yazıp vermeniz gerektiğinde de kullanabilirsiniz. Daha birçok kulanı alanı olan küp bloknotları bir arada tutan kartondan yapılan yuva üzerine firmanızın marka logosunu ve ismini bastırarak promosyon ürünü olarak kullanabileceğiniz ideal bir reklam aracıdır. Yeni yıl, bayramlar veya açılış yıldönümünüz gibi özel günlerde küp bloknot baskı yaptırarak promosyon ürünü olarak dağıtabilirsiniz. Ofis masalarında sürekli göz önünde olacağından oldukça etkili bir reklam olacaktır.

Küp Bloknot Ebatları

Küp bloknot kenar uzunlukları aynı olan kare kâğıt ile hazırlanır ve bu nedenle küp ismini alır. Kenar uzunluğu 8*8, 9*9 veya 10*10 olarak belirlenebilir. Küp bloknot kâğıdı 1. Hamur kâğıda ofset baskılı olarak üretilir.

Küp Bloknot Çeşitleri

Not kâğıtlarının dağılmadan bir arada düzgün kalmasını sağlayan karton bir yuva içerisinde bulunur. Bu yuva karton üzerine firmaların logo, marka, adres gibi bilgileri basılarak promosyon ürünü olarak kullanılır. Küp bloknotların;

 • Ahşap paletli küp bloknotlar,
 • Karton küp bloknotlar,
 • Plastik küp bloknotlar,
 • Sıvama kapak küp bloknotlar gibi farklı çeşitleri vardır.

Genelde en çok kullanılan ofset baskı yöntemi olandır, tüm bu saydığımız çeşitler küp bloknot fiyatları konusunda etkendir.

Küp Bloknot Baskısı Etkili Nasıl Hazırlanmalı

Firmanızın reklamı için promosyon ürün olarak küp bloknot yaptırmaya karar verdiğinizde bazı hususlara dikkat ederseniz çok daha etkili bir bloknot olur. Bunlar;

 • Küp bloknot üzerine yazılmasını istediğiniz marka, logo, slogan, adres, telefon gibi bilgilerinizi pdf,ai,corel formatlarında sunmalısınız. (tasarımı hazır gönderecekseniz)
 • Küp bloknot çok çabuk tükenen bir üründür. Bu nedenle ihtiyaç duyulan adedi iyi belirlemelisiniz. Promosyon olarak ofis masasında size bir reklam alanı ayrılmış olacaktır. Bunu çabuk kaybetmemek için adet çok az olmamalıdır.
 • Küp bloklarınızın üzerine yazılacak bilgiyi dikkatlice kontrol ederek emin olunuz.

Küp Bloknot Baskı Aşaması

Küp bloknot üzerine yapılacak marka, logo ve bilgilerin dikkat çekici ve düzgün bir tasarım ile baskı yapılması gerekir. Renklerde solma ve bozulma olmamalıdır. Hafızada kalacak tarzda bir tasarım ile baskı gerçekleştirilmelidir. Bunun için profesyonel çalışan bir firmamıza promosyon küp bloknot yaptırabilirsiniz.

Küp Bloknot Basımı Sonrası Ekstra İşçilik

Küp bloknot basımı sonrası istenilen logo, marka, isim, adres, telefon gibi bilgilerin en doğru şekilde basılıp basılmadığı ve işçiliğin kusursuzluğu kontrol edilerek selefon işlemi yapılır, daha sonra iç kağıtlarının dolumuna geçilerek kullanıma hazır olarak sizlere sunulur.

Küp Bloknot Fiyatları Nasıl Alınır

Küp bloknot fiyatı bloknotta yer alacak sayfa sayısına ve karton yuva için kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Kullanılan kâğıdın kalitesi ve büyüklüğü de fiyat hususunda etkendir. Küp bloknot basım fiyatları kaç adet basılacağına ve basım firmalarına göre de farklılık gösterir. Bu nedenle küp bloknot tasarımınızı netleştirdikten sonra firmamız ile görüşerek fiyat alabilirsiniz. Küp bloknot konusunda en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile bizden alabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile baskı hizmeti veriyoruz.

Mail atarken şu şekilde göndermeniz daha hızlı ve sağlıklı dönüş almanızı sağlayacaktır.

 • Küp Bloknot Adeti
 • Küp Bloknot İç kağıt sayısı (250-500-800)
 • Küp bloknot da iç baskı olacak ise kaç renk olacağı

Diğer farklı promosyon ürünlerinden olan, spiralli bloknot ve tutkallı bloknot ürünlerimizi de inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Ek bilgi

Ebat

8x8x2,5cm (250 Yaprak), 8x8x5cm (500 Yaprak)

Adet

250, 500, 750, 1000

Renk (İç Yapraklar)

Tek Renk, 2 Renk, CMYK

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.