Spiralli Bloknot Fiyatları

Spiralli Bloknot Fiyatları

 • Yandan spiral olması halinde fiyat farkı eklenmektedir.

  Ebat
  İç Kağıt
  Kapak
  Kapak Selefonu
  Kapak Baskısı
  İç Baskı Rengi

 • Spiralli bloknot üretim süremiz 5 iş günüdür.
 • Tasarım desteği ücretsizdir.
 • Anlaşmalı Kargo İle Karşı Ödemeli Gönderilmektedir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

Spiralli Bloknot Fiyatları neye göre belirlenir ? Spiralli Bloknot Fiyatı almak için hangi bilgilere ihtiyacımız var, tüm bu bilgiler için yazımızın tamamını incelemenizi öneririz.

Bloknot okulda, evde, işyerinde ve hayatın her alanında kullanılabilecek asla geçerliliğini yitirmeyecek kırtasiye ürünüdür. Not almak, bir konuda kayıt tutmak ve gerekli bilgileri yazmak gibi birçok amaç ile kullanılabilir. Ajandaya göre çok daha pratik ve kullanışlı olan bloknotun farklı çeşitleri vardır, bunlar; Tutkallı Bloknot , Küp Bloknot ve Spiralli Bloknottur. Spiralli bloknot sayfalar arası rahat gezinmeye imkan sağlayan, istediğiniz sayfayı koparttığınızda diğer sayfaların zarar görmediği çok kullanışlı bir bloknottur. Öğrenciler için ders notları almak, ödevleri yazmak gibi çeşitli amaçlarla rahatça kullanılabilir.

Spiralli Bloknot Ebatları

Spiralli bloknotlar kişilerin istekleri doğrultusunda istenilen büyüklükte basılabilir. Ancak standart ölçü birimlerine uyulması uygun olmaktadır. 20*28 cm.- 14*20 cm- 10*14 cm yatay olacak ise – 28*20 cm – 20*14 cm – 14*10 cm standart spiralli bloknot ölçüleridir. Ayrıca özel ebat spiralli bloknot fiyatları için bize mail atabilirsiniz.

Spiralli Bloknot Fiyatları İçin Çeşitler

Spiralli bloknot çeşitleri spiralin takıldığı bölüme göre ve büyüklüklerine göre farklılık gösterir. Üstten spiralli bloknot, yandan spiralli bloknot ve spiralli defterler olarak çeşitleri vardır.

Spiralli Bloknot İşletmenize Yararları

İş yerlerinde anlık telefon notları, iş ile ilgili hatırlatmalar, çalışanlar ile ilgili kısa notlar gibi birçok bilgi için kullanılabilir. Spiralli bloknot daha pek çok alanda kullanılabilecek pratik not defterleridir. Yanınızda kolayca taşıyıp istediğiniz yerde istediğiniz notu alabilmenizi de sağlar. Promosyon ürünü olarak da çok tercih edilen bir üründür. Firmanızın reklamı için spiralli bloknot tercih edebilirsiniz. Her yaşta ve statüde insanın kullanacağı spiralli bloknotu promosyon ürünü olarak sunmak firmanızın isminin çok geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar.

Spiralli Bloknot Baskısı Etkili Nasıl Hazırlanmalı

Firma tanıtımı için spiralli bloknot bastırmaya karar verirseniz bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Promosyon ürünü olarak seçtiğiniz bloknotun firma reklamınızı en iyi şekilde yapacak şekilde tasarlanması gerekir. Bu nedenle spiralli bloknot bastırırken şu hususlara dikkat etmelisiniz;

 • Firmanız ile ilgili hangi bilgilerin yer alacağına karar vermeli ve iletişim bilgilerinizin mutlaka yer almasına dikkat etmelisiniz.
 • Basılacak spiralli bloknotun boyutu çok önemlidir. Çok küçük veya çok büyük bir bloknot etkili olmayacaktır.
 • Spiralli bloknot kapağında yer alacak tasarımın her ortama uygun olması çok önemlidir. Bloknot, okulda, toplantılarda veya ofis masalarında rahatça kullanılabilir tarzda olmalıdır.
 • Markanızın adını duyurmak, daha çok insana ulaşmak ve hafızalarda kalması için bloknotta yazacak olan detaylara ve tasarıma çok önem vermelisiniz.
 • İç sayfalara baskı olacak ise, kullanışlı olması açısından buralara çok fazla bilgi yer verilmeli, mümkünse sadece logo olmalı.
 • Tüm sektör ve alanlara uygun bir renk ve tasarım seçtikten sonra sipariş aşamasına geçmelisiniz.

Spiral Bloknot Baskı Aşaması

Promosyon spiralli bloknot baskı yaptıracağınızda baskıyı uygulayacak matbaayı çok iyi seçmelisiniz. Zira kaliteli bir baskı olmadığında etkili bir reklam sağlanamayacaktır. Bloknot baskı işinde eğitimli ve profesyonel bir firma ile çalışırsanız promosyon bloknot ile yaptığınız reklamın geri dönüşünü kısa sürede alabilirsiniz. Uygulanacak baskının renk kalitesi, silinmezliği ve etkili görünümü çok önemlidir.

Spiral Bloknot Basımı Sonrası Ekstra İşçilik

Spiral bloknot baskısı sonrasında ekstra bir işçilik ile sayfa kontrolleri ve promosyon bir ürün ise baskı yapılan marka, logo, slogan ve firma bilgilerinin doğru ve kaliteli görünümü kontrol edilir. Bu titiz kontroller sonrası kusursuz bir şekilde teslim edilir.

Spiralli Bloknot Fiyatları Nasıl Alınır?

Spiral bloknot baskı fiyatı büyüklüğüne, kâğıt kalitesine, kapak özelliğine, baskı ayrıntılarına göre değişir. Spiral bloknot basım fiyatları firmanın istediği özelliklere ve baskıyı yapacak olan firmaya göre de değişir.  Spiral bloknot baskı için en kaliteli hizmeti cazip fiyatlar ile bizden alabilirsiniz.

Özel fiyat teklifi almak için, bize aşağıdaki bilgileri göndermeniz yeterlidir.

 • Spiralli bloknot ebatı (Özel ebat ise belirtin lütfen)
 • Dikey mi yoksa yatay mı olacağı
 • İç sayfalarında baskı olacak ise kaç renk olacağının belirtilmesi
 • Baskı adeti
 • İç yaprak sayısı (standart 50 yapraktır)
 • Tasarım çalışmasının hazır mı yoksa bizim tarafımızdan mı yapılacağı

Bu bilgileri eksiksiz göndermeniz halinde Spiralli Bloknot Fiyatları , tarafınıza en kısa zamanda mail olarak gönderilecektir.

Ek bilgi

Ebat

A6, A5

Adet

350, 700, 1000, 1750

Renk (İç Sayfalar)

Tek Renk, 2 Renk, CMYK

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.