Tutkallı Bloknot Fiyatları

Tutkallı Bloknot Fiyatları

 • Verilen fiyatlar dikey ebat için geçerlidir, yatay ebat olması halinde fiyat farkı eklenmektedir.

  Ebat
  Kağıt
  Yaprak Sayısı
  Baskı Rengi

 • Tutkallı bloknot üretim süremiz 5 iş günüdür.
 • Tasarım desteği ücretsizdir.
 • Anlaşmalı Kargo İle Karşı Ödemeli Gönderilmektedir.

Toplam Fiyat: +KDV

Açıklama

Tutkallı bloknot ; yaprakları sayfa başından tutkalla birleştirilmiş, not almaya yarayan, gerektiğinde istenilen sayfası kolayca koparılabilen not defterlerine verilen isimdir. Öğrenciler, bankacılar, nakliyeciler veya sigortacılar olmak üzere birçok kişi mesleki faaliyetleri esnasında not tutmaktadır. Bazen tutulan notun muhataba verilmesi gerekmektedir. Böyle durumlar nedeniyle tutkallı bloknotlar çokça kullanılmaktadır. Günlük hayatta sürekli şekilde karşımıza çıkan tutkallı bloknotlar şahsi olarak satın alınmakta ya da kurumlar tarafından hediye edilmektedir. Sayfa değiştirilmesinin kolay olması ve yaprağın yırtılmadan koparılabilmesi nedeniyle kullanımları oldukça pratiktir. Tutkallı bloknot fiyatları neye göre belirlenir, ebat ve çeşitleri nelerdir ?

Tutkallı Bloknot Ebatları ve Çeşitleri

Tutkallı bloknotlar kişinin ihtiyacına göre;

 • A6 Tutkallı Bloknot
 • A5 Tutkallı Bloknot
 • A4 Tutkallı Bloknot

boyutlarında üretilmektedir. Kareli ve çizgili modelleri bulunur. Tutkallı bloknotlar yatay ve dikey olmak üzere 2 tasarım yönüne sahiptir. Bloknotlar üzerinde firma logosu, adresi, amblemi ve iletişim numaraları yer alabilir. Firmaya ait bilgilerin nerede yer alacağı yeri kullanıcılar kendileri belirler. Sayfanın başında ya da sonunda olacağına dair bir kural yoktur. Bloknotlar genelde 50 yapraktan oluşur. Bloknotların yapraklarının kalitesi, karton kapağının niteliği ve sayfaların renkleri kişinin tercihine göre değiştirilebilir.

Tutkallı Bloknot Fiyatları Basım Özellikleri

Tutkallı bloknotların çok tercih edilmesinin birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan birincisi bloknotların taşınmalarının kolay olmasıdır. Hafifliği ve küçük boyutları ile bloknotlar çantalarda rahatça taşınabilmektedir. Çanta ve ofislerde fazla yer kaplamamaktadır. Kullanıldıktan sonra alınan notun karşı tarafa verilmesi ya da atılması gerekirse bloknot yaprağı kolayca yırtılmaktadır. Yırtma işlemi esnasında temiz sayfalar zarar görmemektedir. Bloknotlar firma logosu içerdiğinden promosyon olarak iyi bir ürün çeşididir. Çünkü devamlı kullanılan ve yaprakları elden ele dolaşan ürünlerdir. Firma görünürlüğü artmaktadır. Müşterisine özgürlük tanımaktadır. Bloknot alırken tasarımı ve boyutu ile renkleri alıcı tarafından seçilebilmektedir.

Tutkallı Bloknot Basımı İpuçları

Tutkallı bloknot daha çok promosyon olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle bunu reklam amaçlı kullanacak olan kişilerin bloknotu hediye edecekleri kişilerin genel eğilimini dikkate alarak boyut belirlemeleri gerekir. Bazı meslek dallarında büyük olan bir boyut, başka bir meslek dalında küçük olarak algılanabilir. Hangi kesime hitap edilecekse o kesimin İhtiyaçlarına göre bir boyut belirlenmelidir. Renk seçimi önemlidir. Göz yoran bir renk yerine toplum içinde kullanılmaya müsait renk karışımları tercih edilmelidir. Bunun yanında firma logosunun boyutları iyi ayarlanmalıdır. Logonun ya da firma bilgilerinin bloknota göre büyük olması kişilerin bloknotu kullanmaktan vazgeçmelerine sebep olabilir. Bu da reklam mantığına aykırı düşer. Bloknot promosyon aracı olarak kullanılacağından kaliteli yapıya sahip olması firmanın prestijine zarar verecektir.

Tutkallı Bloknot Fiyatları Nasıl Belirlenir

Tutkallı bloknotların sabit bir fiyatlandırması yoktur.

 • Kağıt Kalitesi
 • Kullanılan Renk Sayısı
 • Yaprak Sayısı
 • Ebat

göre fiyatlar değişmektedir. Bloknotlar belli kalıplar halinde basıldığından talep edilen adet sayısına göre de bloknotların birim fiyatları düşmektedir.

Tutkallı Bloknot Baskı Siparişi

Tutkallı bloknotlar marka bilinirliğini arttırmaları bakımından oldukça önemlidir. Kullanıcılar gözünde bloknotun kaliteli olması markanın da kaliteli olduğu sonucunu doğuracağından bloknot siparişi verilirken boyutundan tasarımına, kağıt kalitesinden, fiyatına kadar birçok hususa dikkat edilmelidir. Mümkünse tutkallı bloknot siparişi vermeden önce tasarım kontrol edilmelidir. Matbaa sektöründe Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olarak müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi çiziyoruz. Müşterilerimiz tercih ettikleri ürünlerinin boyutunu, yaprak sayısını, baskı renk sayısını ve kaç adet basılacağını bildirerek fiyatları doğrudan öğrenebilmektedir. Firmanın tasarımı tutkallı bloknotlara işlenebilmektedir. Siz de kaliteli ve kullanışlı tutkallı bloknotlara sahip olmak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilir, en son kalite makinelerimiz ile tutkallı bloknotlara farklı ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Alternatif olarak Spiralli Bloknot veya Küp Bloknot fiyatlarımızı da inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Ek bilgi

Ebat

A6, A5

Renk

Tek Renk, 2 Renk, CYMK

Adet

350, 700, 1000, 1750

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.